You are here: Home » Chapter 33 » Verse 64 » Translation
Sura 33
Aya 64
64
إِنَّ اللَّهَ لَعَنَ الكافِرينَ وَأَعَدَّ لَهُم سَعيرًا

Sherif Ahmeti

All-llahu i ka mallkuar jobesimtarët dhe për ta ka përgatitur zjarr të ndezur fort.